Мелания Тръмп не може да си намери място от ревност към Джил Байдън, новата Първа дама на САЩ, защото последната получавала много по-голямо медийно внимание, твърди TMZ. По време на мандата на мъжа си бившата моделка е била търсена за поне седем телевизионни интервюта от няколко национални медии, но тя все отказвала.
„Мелания не искаше да говори с пресата, като защитен механизъм“, казва Стефани Уолкоф, бивша съветничка на Мелания.
От CNN отбелязват, че тази защита изиграла лоша шега на Мелания, защото напуснала Белия дом с най-ниския процент на популярност сред първите дами на САЩ.
Тя допусна и други грешки, които оказаха влияние върху влиянието й – след нахлуването в Капитолия от привърженици на Доналд Тръмп, екипът на Мелания напусна Белия дом.
Освен това Мелания не приветства Джил Байдън в Белия дом, каквато е традицията. Доналд Тръмп също не присъства на встъпването в длъжност на Джо Байдън.
На този фон новата президентска двойка се радва на сериозно медийно внимание от страна на светските издания.
Джил и Джо Байдън изгряха на корицата на списание „Пийпъл“, за което дадоха специално интервю, разкриващо любопитни детайли от личния им живот. Освен това двамата се появиха и преди мача за „Супербол“, за да изпратят съобщение към американския народ.
Семейство Тръмп не изпъкваше с подобни светски прояви през целия си мандат. Самата Мелания странеше също от медиите и даваше рядко интервюта, а изнасянето на речите бе по-скоро по време на предизборни събития или на запис, публикувани в социалните й мрежи.Сега за Мелания десетките работни ангажименти са отпаднали, а тя може да се наслади на свободното си време.
Госпожа Тръмп се радва на спа процедури, следва вкусна и здравословна храна, после отново разкрасителни процедури, а вечерта прекарвала с Доналд. Масажи, маникюр, педикюр, както и маски за лице са част от нещата, които бившата Първа дама прави в момента, за да изглежда добре. Освен Доналд-старши и младши, компания й правят и нейните родители – Виктор и Амалия
Прегледана: 42837